NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2742

 • 131.000€
, Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 131.000€

Details

 • Price: 131.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

Ofrojme apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Don Bosko. Zona njihet per fasilitetet e shumta si afersia me disa pika kyce te kryeqytetit si Zogu i Zi, Laprake, Rruga e Durresit, Stacioni i Trenit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet prane gjykates administrative ne nje vendodhje shume te mire. Ka nje siperfaqe prej 101.73m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te mire-administruar me ashensor. Planimetria e apartamentit eshte shume e rregullt. Organizohet nga nje korridor, salloni me hapesire te bollshme se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumit dhe tualeti. Apartamenti ka orientim optimal drejtimi veri-lindje, qje qe e ben te jete i ndricuar. Kompleksi eshte ne fazen e ndertimit dhe karakterizohet nga ndertues te rregullt me punime tejet cilesore! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne +355692033500

 

 • Address Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate