NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2741

 • 136.500€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 136.500€

Details

 • Price: 136.500€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

Ofrojme apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Don Bosko. Zona njihet per fasilitetet e shumta si afersia me disa pika kyce te kryeqytetit si Zogu i Zi, Laprake, Rruga e Durresit, Stacioni i Trenit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet prane gjykates administrative ne nje vendodhje shume te mire. Ka nje siperfaqe prej 103.88m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te mire-administruar me ashensor. Planimetria e apartamentit eshte shume e rregullt. Organizohet nga nje korridor, salloni me hapesire te bollshme se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumit dhe tualeti. Apartamenti ka orientim optimal drejt lindjes ne zemer te kompleksit. Kompleksi eshte ne fazen e ndertimit dhe karakterizohet nga ndertues te rregullt me punime tejet cilesore! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

 

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate