NE BRRYL APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion1365

 • 93.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE BRRYL APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion1365

3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE BRRYL APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion1365

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Brrylit, prane Ministrise se Jashtme . Një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për jetesë. Zona ofron të gjitha shërbimet për një jetesë sa më komode, me një vendndodhje shumë të mirë, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te vitit 2002,pa ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem , ne dy dhoma gjumi, nje tualet, nje kuzhine dhe nje ballkon te mbyllur me vetrate . Apartamenti ka orientim lindje-perëndim. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4150/ne-brryl-apartament-2-1-per-shitje-billion1365.html

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate