NE BORSH TOKE ME PLAN STUDIMI PER SHITJE! ID: Billion549

  • 470.000€
, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
shitje

NE BORSH TOKE ME PLAN STUDIMI PER SHITJE! ID: Billion549

, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • 470.000€

Details

  • Price: 470.000€
  • Size: 1 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE BORSH TOKE ME PLAN STUDIMI PER SHITJE!
ID: Billion549
Shitet 470000 m2 toke prane detit ne Borsh me plan studimor per ndertim dhe me projekt ndertimi. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura ne Borsh, e pershtatshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet te ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi duke e bere ne nje prej zonave me te preferauar nga pushuesit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
https://billionrealty.al/property/1893/ne-borsh-toke-me-plan-studimi-per-shitje-billion549.html

  • Address Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate