NE BLLOK,APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE ME CMIM OKAZION! ID: Billion628

 • 190.000€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE BLLOK,APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE ME CMIM OKAZION! ID: Billion628

5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE BLLOK,APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE ME CMIM OKAZION!
ID: Billion628
Shitet super apartament me cmim okazion ne zonen e Bllokut! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130m2. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Ambjentet jane me hapesire te bollshme dhe te mobiluara. Ka nje planimetri shume te rregullt. Organizohet ne nje sallon te madh ,nje kuzhine,dy dhoma gjumi ,dy tualete me dritare ,nje ballkon qe te ofron nje super pamje me orientim jug-perendim. Zona ka fasilitete te shumta dhe disponon nje dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni : +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/2059/ne-bllok-apartament-3-1-2-per-shitje-me-cmim-okazion-billion628.html

 • Address Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate