Ne Bllok jepet me qera Zyra 3+1+2+depo

 • 700€
5 Blloku, Ne Bllok
qera

Ne Bllok jepet me qera Zyra 3+1+2+depo

5 Blloku, Ne Bllok
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me Qera Zyra ne Bllok 3+1+2+depo. Zyra organizohet nga 3 ambiente, 1 kuzhine dhe 2 tualete.
Zyra ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor te mire administruar.
Eshte totalisht e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore.
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes per biznes.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-zyra-312depo/

 • Address Ne Bllok
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate