Ne Bllok jepet me qera Apartament Luksoz 3+1+2

 • 1.500€
Bllok
qera

Ne Bllok jepet me qera Apartament Luksoz 3+1+2

Bllok
 • 1.500€

Details

 • Property ID: 12182
 • Price: 1.500€
 • Property Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne Bllok jepet me qera Apartament Luksoz 3+1+2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor .
Organizohet ne nje sallon te madh te kompletuar me shume klas, 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi, 2 tualete me hidromasazh.
I gjithe apartamenti eshte me nje kompletim shume cilesor dhe luks.
Preferohen te huaj per qera.Ne cmim perfshihen dhe taksat. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Bllok
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate