Ne Bllok jepet me qera Apartament 2+1

 • 500€
, Blloku
qera

Ne Bllok jepet me qera Apartament 2+1

, Blloku
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne Bllok jepet me qera Apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te madh me kuzhine,2 dhoma gjumi,1 tualet.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Kontakto ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Blloku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate