NE BLLOK APARTAMENT 3+1 ME QIRA! ID: Billion573

 • 750€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE BLLOK APARTAMENT 3+1 ME QIRA! ID: Billion573

5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE BLLOK APARTAMENT 3+1 ME QIRA!
ID: Billion573
Jepet me qira apartament 3+1 ne Zonen e Bllokut, me nje siperfaqe 160m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Zona ku ndodhet te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese,si lokale , dyqane, farmaci,supermarkete,shkolle etj. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, e cila ka dalje ne ballkon, tre dhomat e gjumit , dy prej te cilave jane me ballkon dhe dy tualete(nje prej tyre me dritare). Eshte i mobiluar me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1942/ne-bllok-apartament-3-1-me-qira-billion573.html

 • Address Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate