NE BLLOK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion2439

 • 1.700€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Features

Description

NE BLLOK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion2439

Ne Bllok, me zonen me te mire dhe te pelqyer te Tiranes, ofrojme apartament 2+1+2 per qira. Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka siperfaqe totale 110m2. Eshte i organizuar ne korridorin i cilin ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes, kuzhinen e vecuar, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dhe nje tualet dhe gjithashtu tualeti i perbashket dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme. Ka orientim te favorshem cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/7723/ne-bllok-apartament-2-1-2-per-qira-billion2439.html

 • Address Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate