NE BILISHT SHITET VILE 3 KATESHE ID: Billion505

 • 125.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

NE BILISHT SHITET VILE 3 KATESHE ID: Billion505

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 403 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE BILISHT SHITET VILE 3 KATESHE
ID: Billion505
Shitet vil 3 kateshe ne Bilisht me nje siperfaqe prej 403m2.Eshte e organizuar ne 3 apartamente dhe ambjent per zhvillim biznesi.Kati i pare ka nje siperfaqe prej 145m2 me organizim 1 sallon,1 dhom gjumi ,1 tualet dhe ambjenti prej 36m2 per zhvillim biznesi.Kati i dyte ka siperfaqe prej 130m2 ,e organizuar ne 1 sallon ,2 dhoma gjumi ,koridor,1 tualet dhe ballkon. Eshte i mobiluar dhe komod.Kati i 3 ka nje siperfaqe prej 129m2 e organizuar ne 1 sallon ,2 dhoma gjumi,koridor,1 tualet dhe ballkon.Kati i 3 eshti i suvatuar me kte organizim ,dyer dritare dhe i pamobiluar. Vila eshte e ndertuar me materiale cilesore dhe bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitet per nje jetese komode dhe zhvillim turizmi.. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500 Kenaqesia juaj Prioriteti yne!!
https://billionrealty.al/property/1781/ne-bilisht-shitet-vile-3-kateshe-billion505.html

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate