NE BATHORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2367

 • 46.500€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Demokracia, Lagje 1, Bathore, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Demokracia, Lagje 1, Bathore, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
 • 46.500€

Details

 • Price: 46.500€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE BATHORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2367

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek Rruga Demokracia, prane Rotondos se Bathores, ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim. Nje zone e qete, shume prane autostrades qe mundeson aksesin e shpejte me nje nga portat hyrese dhe dalese te Tiranes, me nje rrjet teper te zhvilluar ekonomik, infrastrukturor, shendetsor etj. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor, i cili perfundon ne dhjetor te vitit 2022. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71 m2. Organizohet ne nje korridor, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, dy dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ndricim optimal. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

https://billionrealty.al/property/7167/ne-bathore-apartament-2-1-per-shitje-billion2367.html

 • Address Rruga Demokracia, Lagje 1, Bathore, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate