NE BABRRU VILE PER SHITJE !! ID: Billion800

 • 135.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje

NE BABRRU VILE PER SHITJE !! ID: Billion800

11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 215 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE BABRRU VILE PER SHITJE !!
ID: Billion800
Shitet super vile 2 kateshe ne Babrru, sapo kalon Alliasin. Vila ka siperfaqe prej 215 m2 ndertim dhe 180m2 siperfaqe toke. Organizohet ne katin e pare me nje korridor shperndares, salloni, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i 2 eshte i organizuar me sallon+aneks, 1 dhome gjumi me garderobe dhe me tualet, nje tualet tjeter , si dhe nje verande prej 26 m2. Ne pjesen e perparme ka nje oborr qe mund te shfrytezohet per mundesi parkimi dhe nje lulishte Vila eshte totalisht e investuar me punime cilesore, dhe e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor . Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete, me ajër të pastër, qetësi, gjelbërim.Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin: 0692033500
https://billionrealty.al/property/2671/ne-babrru-vile-per-shitje-billion800.html

 • Address Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate