NE ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1042

 • 75.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

NE ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1042

, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1042

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Astir.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor ne forme L i cili ben shperndarjen,ne dy dhomat e gjumit ,nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen,nje tualet dhe nje ballkon ku njera nga dhomat e gjumit dhe salloni kane dalje.Apartamenti ka orientim te favorshem dhe planimetri perfekte.Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha fasilitete per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

https://billionrealty.al/property/3226/ne-astiri-apartament-2-1-per-shitje-billion1042.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate