NE ASTIR, SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2471

 • 185.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 185 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR, SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2471

Ne Astir super apartament 3+1+2 per shitje. Zona eshte nje nga me te kerkuarat per momentin per shkak te te gjitha fasiliteteve dhe komoditetit qe ofron per jetese. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones. Ndodhet ne katin e shtate, jo te fundit, dhe ndertesa eshte e mireadministruar dhe me ashensor. Ka siperfaqe totale 185 m2 dhe eshte e organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar, tre dhomat e gjumit, 2 tualete (njeri pjese e dhomes matrimoniale) dhe secili ambient ka dalje ne ballkon cka e ben akoma me komod banimin. Apartamenti eshte i investuar dhe me parket. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/7991/ne-astir-super-apartament-3-1-2-per-shitje-billion2471.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate