NE ASTIR SUPER APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2384

 • 72.200€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 72.200€

Details

 • Price: 72.200€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR SUPER APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2384

Ne Astir, shesim super apartament 1+1 me organizmi perfekt tek Urban Planning and Development. Apartamenti eshte i sapoperfunduar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje kompleksi objekt banimi 6-10 kate me 2 kate parkim nentoke. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ka siperfaqe 72.20 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne sallonin se bashku me kuzhinen, ne dhomen e gjumit me dalje ne ballkon si dhe nje tualet. Ka planimetri perfekte dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne+355692033500

https://billionrealty.al/property/7227/ne-astir-super-apartament-1-1-per-shitje-billion2384.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate