Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2

 • 110.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
shitje

Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne Astir Shitet Apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks super cilesor.
Ndodhet ne nje zone e cila ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe te sigurte.
Kompleksi rrethohet nga nje gjelberim, lulishte peme dhe pishine.
Eshte i organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone .
Apartamenti ka orientim veri-lindje gje qe ben te mundur ndricim pergjate gjithe dites. Brenda cmimit eshte i perfshire dhe nje vend parkimi.
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…partament-312/

 • Address Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate