NE ASTIR SHITET APARTAMENT 2+1 OKAZION! -97M2

 • 69.000€
, Astir
shitje

NE ASTIR SHITET APARTAMENT 2+1 OKAZION! -97M2

, Astir
 • 69.000€

Details

 • Price: 69.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692089998

Description

Ne Astir prane rruges kryesore shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh  te mireadministruar me veshje kapot , termoizolim,me ashensor dhe eshte i organizuar ne sallon-kuzhine me dalje ne ballkon  dy dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte matrimoniale dhe tjetra dhome gjumi femijesh, tualet me dritare Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, cka ben qe te jete i ndricuar gjithe diten. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat per momentin per facilitetet e jetes se perditshme qe ofron: supermarkete, linja urbani, shkolla etj. Kontaktoni ne numrin 0692089998 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate