NE ASTIR PENTHOUSE 2+1+2 + VERANDE PER SHITJE! ID: Billion2517

 • 153.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 153.000€

Details

 • Price: 153.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR PENTHOUSE 2+1+2 + VERANDE PER SHITJE!
ID: Billion2517

Prane Bar Unikut, ne nje zone shume te kerkuar te Astirit ofrojme penthouse per shitje. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për të jetuar dhe zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2; ku apartamenti ka siperfaqe 119 m2 dhe siperfaqe verande 113.29m2. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne kuzhinen se bashku me sallonin, ne 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe veranden si dhe te lejon shfrytezimin e tarraces. Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Shitet bosh! Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8142/ne-astir-penthouse-2-1-2-dhe-verande-per-shitje-billion2517.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate