NE ASTIR LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA! ID: Billion2958

 • 1.800€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 125 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA!

Ne Astir,buze rruges kryesore jepet me qira super lokal i kompletuar. Lokali ndodhet buze rruge ne katin 0, ka nje siperfaqe totale prej 125 m2, ku eshte i organizuar ne nje ambient open space, tualetet si dhe veranda, nga pjesa para dhe pas lokalit. Lokali ka disa vite qe eshte i ngritur si biznes. Eshte i arreduar ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni +355692033500!

https://billionrealty.al/property/9929/ne-astir-lokal-i-kompletuar-me-qira-billion2958.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate