Ne Astir, jepet ambjent komercial me qira! ID: Billion493

 • 590€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

Ne Astir, jepet ambjent komercial me qira! ID: Billion493

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 590€

Details

 • Price: 590€
 • Size: 147 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Ne Astir, jepet ambjent komercial me qira!
ID: Billion493
Jepet ambjent me qira ne zonen e Astirit. Ambjenti perbehet nga nje siperfaqe 147m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: lokal,market,mobileri etj,. Ndodhet ne katin 0 dhe ka akses te shpejte me rrugen kryesore. Eshte i rrethuar me fasade xhami.
https://billionrealty.al/property/1755/ne-astir-jepet-ambjent-komercial-me-qira-billion493.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate