NE ASTIR JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA! ID: Billion526

 • 600€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

NE ASTIR JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA! ID: Billion526

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA!
ID: Billion526
Jepet ambjent me qira ne zonen e Astirit. Ambjenti perbehet nga nje siperfaqe 120m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: estetike,klinike f,market,mobileri etj,. Ndodhet ne katin 1 dhe ndodhet buye rruge. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1852/ne-astir-jepet-ambient-komercial-me-qira-billion526.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate