NE ASTIR, GODINE PER QIRA ! ID: Billion517

 • 6.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

NE ASTIR, GODINE PER QIRA ! ID: Billion517

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 6.000€

Details

 • Price: 6.000€
 • Size: 550 m²
 • Type: ambjent biznesi, hotel
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR, GODINE PER QIRA !
ID: Billion517
Jepet me qira ndertese 3 kateshe per hotel , ne zonen e Astirit. Ndertesa eshte e pershtatur per hotel dhe ka nje siperfaqe totale prej 600m2 . Organizohet nga ambienti i recepsionit , me pas ne katin e dyte ndahet ne nje sallon te madh me dalje ne verande (e pershtatshme per restorant bar-kafe ) e cila ka nje siperfaqe prej 90m2 , 5 dhoma gjumi me 5 tualete, ku secila dhome ka tualetin e vet dhe nje dhome e vecuar ,qe mund te perdoret si depo. Kati i trete eshte i ndare ne 10 dhoma gjumi me 10 tualete , ku secila dhome ka tualetin e vet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/1827/ne-astir-godine-per-qira-billion517.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate