NE ASTIR, AMBIENT PER QIRA ! ID: Billion518

 • 3.200€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

NE ASTIR, AMBIENT PER QIRA ! ID: Billion518

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 3.200€

Details

 • Price: 3.200€
 • Size: 300 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR, AMBIENT PER QIRA !
ID: Billion518
Jepet me qira ambienti i ndodhur ne katin 0 se bashku me bodrumin -1 , ne zonen e Astirit. Ambienti ndodhet buze rruge , gje qe e ben shume te aksesueshem dhe me nje vizibilitet te larte. Eshte totalisht i rrethuar me fasade xhami dhe ndodhet ne nje godine te re te sapondertuar. Ambienti ne katin 0 ka nje siperfaqe totale prej 160m2 dhe kati -1 eshte 150m2. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ose ambient biznesi . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/1828/ne-astir-ambient-per-qira-billion518.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate