NE ASTIR APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2507

 • 90.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2507

Unaza e Re eshte nje nga zonat qe kohet e fundit eshte kthyer nga me te kerkuarat per banim per shkak te investimeve te reja qe po kryhen, sistemimit te infrastruktures se zones dhe aksesit te menjehershem me rruget kryesore. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, me ashensor, me siperfaqe totale 96m2. Ofrohet e mobiluar si ne foto. Ka orientim te favorshem, jug-lindje cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje korridor, ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe dy tualete (njeri prej te cileve me dritare). Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8105/ne-astir-apartament-2-1-2-per-shitje-billion2507.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate