NE ASTIR APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2472

 • 101.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 101.000€

Details

 • Price: 101.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2472

Unaza e Re eshte nje nga zonat qe kohet e fundit eshte kthyer nga me te kerkuarat per banim per shkak te investimeve te reja qe po kryhen, sistemimit te infrastruktures se zones dhe aksesit te menjehershem me rruget kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, me ashensor, i tipologjise 2+1+2 me siperfaqe totale 106m2. Kompleksi ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe nga me te kerkuarit ne zone. Apartamenti organizohet nje nje korridor shperndares; ne sallonin dhe kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka organizim perfekt dhe orientim optimal, cka e bën të jetë i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500!

https://billionrealty.al/property/7992/ne-astir-apartament-2-1-2-per-shitje-billion2472.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate