NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2955

 • 118.000€
, Astiri, Tirana, Albania

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar. Zona te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugor, qe eshte aks lidhes i Unazes se Madhe te Tiranes. Ne kete zone ofrojme apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 125 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor shperndares,nje sallon,kuzhine ,dy dhoma gjumi,tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal ne jug-lindje-perendim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/9922/ne-astir-apartament-2-1-per-shitje-billion2955.html

 • Address Astiri, Tirana, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate