NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2443

 • 91.200€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 91.200€

Details

 • Price: 91.200€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2443

Ofrojmë apartament 2 + 1 për shitje në Astir. Astiri është një nga zonat më të kërkuara për momentin për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe jetesës. Një zonë e cila ka një rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore e cila është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme ne shitje eshte i tipologjise 2 + 1 dhe ndodhet ne katin e 5-te , te nje pallati te ri ne faze ndertimi, karabina. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarje te rregullt ne kuzhine se bashku me sallonin, ne 2 dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne+355692033500

https://billionrealty.al/property/7753/ne-astir-apartament-2-1-per-shitje-billion2443.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate