NE ASTIR APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion999

 • 300€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion999

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 ME QIRA!
ID: Billion999
Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 6- te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i pabanuar me pare .Organizohet nga 2 dhoma gjumi,,nje sallon te madh me kuzhine nje tualet dhe dy ballkone. Ndodhet prane Viles L dhe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/3059/ne-astir-apartament-2-1-me-qira-billion999.html

 • Address Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate