NE ASTIR APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion545

 • 280€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion545

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 ME QIRA!
ID: Billion545
Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar tek zona e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te ndare, gjithashtu dhoma e gjumit eshte e kompletuar me kushte modeste. Ballkoni eshte me pamje nga rruga kryesore.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka fasilitete te nevojshme per jetesen. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1885/ne-astir-apartament-2-1-me-qira-billion545.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate