NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion810

 • 1€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion810

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 475 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion810
Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial. Ka nje siperfaqe 400 m2, ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne dy kate ne menyre te rregullt per zyra ose , mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi. Ne katin e pare ka 75 m2 dhe ne te dytin 400 m2 te ndara ne ambiente me siperfaqe te ndryshme .Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte te Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
https://billionrealty.al/property/2687/ne-astir-ambient-komerical-per-shitje-billion810.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate