Ne Ali Dem Shitet Okazion Apartament 2+1+Verande+Post Parkimi

 • 59.000€
, Ali Demi
shitje

Ne Ali Dem Shitet Okazion Apartament 2+1+Verande+Post Parkimi

, Ali Demi
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne Ali Dem Shitet Okazion Apartament 2+1+Verande+Poste Parkimi.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati i pare.
Organizohet ne 1 sallon,1 kuzhine, dy dhoma gjumi,nje tualet dhe 1 verande. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per infomacion te metejshem kontaktoni Ilirin ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…dpost-parkimi/

 • Address Ali Demi
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate