NE 21 DHJETOR APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion598

 • 95.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE 21 DHJETOR APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion598

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE 21 DHJETOR APARTAMENT 2+1 NE SHITJE!
ID: Billion598
Ne 21 Dhjetori shitet apartament 2+1+studio dhe dhome gatimi me vete.Ka nje siperfaqe prej 117m2 ne katin e 4 ne nje pallat ekzistues.Orientim nga lindja dhe jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitet per nje jetese komode, pasi eshte prane Qendres. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1999/ne-21-dhjetor-apartament-2-1-ne-shitje-billion598.html

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate