Ndertese me qera

 • 600€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera

Ndertese me qera

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 236 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ndërtesë me qera-Vlorë
Ofrojmë me qera ndërtesë 2-katëshe tek Rruga Aleksandër Moisiu. Me sipërfaqe ndërtimi prej 236m2 dhe sipërfaqe verande 40m2. Kati i parë disponon parkim për makinat ndërsa kati i dytë 4 dhoma plazhi. Ndërtesa është e përshtashme edhe për dhoma me qera ditore për turizëm. Ndërtesa ka pamje nga deti.
Cmimi i qerasë 600 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting