Myslym Shyri jepet zyre me qira

  • 350€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Myslym Shyri jepet zyre me qira

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 350€

Details

  • Price: 350€
  • Size: 58 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: zyre
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0693741078

Description

Myslym Shyri, prane Grepit te Arte jepet zyre me qira, siepqerfaqja 58 m2, kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor, te mireadministruar, eshte open space dhe ka nje tualet. Zyra jepet bosh, me kondicioner, fasade xhami e cila te jep mundesi per te reklamuar biznesin tuaj. Eshte e pershtatshme per zyre noterie, avokatie, estetike dhe programimi.

  • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anita
  • Anita