MYSLYM SHYR, TEK TREGU ÇAM SUPER DYQAN ME QIRA! ID: Billion2495

 • 1.000€
, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

MYSLYM SHYR, TEK TREGU ÇAM SUPER DYQAN ME QIRA!
ID: Billion2495

Tek Tregu Çam, nje nga zonat me te pershtatshme per te zhvilluar nje aktivitet biznesi ne Tirane, ofrojme super ambient me qira. Ambienti ndodhet ne nje nga pallatet e sapoperfunduara dhe pozicionohet ne korner qe e ben te kete vizibilitet te plote. Ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 40m2. Mund te sherbeje si dyqan, kancelari, foto-studio, bar-kafe, estetike, etj. Cmimi 1000 euro neto. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8046/myslym-shyr-tek-tregu-%C3%A7am-super-dyqan-me-qira-billion2495.html

 • Address Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate