Mundësia, apartament për shitje në SELITE 3 + 1 + 2 ID: Billion475

 • 80.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Mundësia, apartament për shitje në SELITE 3 + 1 + 2 ID: Billion475

5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Mundësia, apartament për shitje në SELITE 3 + 1 + 2
ID: Billion475
Shitet super apartament 3 + 1 + 2 i investuar ne Selite me siperfaqe 90m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mire administruar, me ashensor. Eshte i organizuar ne nje dhome te bollshme te ndenjes me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit, i cili ofron lehtësitë e nevojshme për një jetë të rehatshme. Për më shumë informacion dhe vizita në pronë kontaktoni: +355 692033500
https://billionrealty.al/property/1624/mund%C3%ABsia-apartament-p%C3%ABr-shitje-n%C3%AB-selite-3-1-2-billion475.html
 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate