Mundesi investimi ne Tirane! Shitet toke 3700 m2

  • 130.000€
, Rinas, Bashkia Krujë, Durrës County, Northern Albania, 1039, Albania
shitje

Mundesi investimi ne Tirane! Shitet toke 3700 m2

, Rinas, Bashkia Krujë, Durrës County, Northern Albania, 1039, Albania
  • 130.000€

Details

  • Price: 130.000€
  • Size: 3700 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355686511111

Features

Description

Shitet toke ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur Rruga e Aeroportit, tek First Car Rent me siperfaqe 3700 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare te rruges me nje shtrirje horizontale. E pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe investimi. Ne kete pjese rruge lejohet edhe kalimi i kamionave. Vetem 30 min larg Tiranes si dhe 25 min larg qytetit te Durrsit, me lokacion zhvillim industrial. Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.
Cmimi: 130.000 €

Per me teper informacion na ndiqni ne:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

  • Address Rinas, Bashkia Krujë, Durrës County, Northern Albania, 1039, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
  • Immo Albania