***Mundesi Investimi*** Apartament 1+1 ne shitje te Brryli

 • 60.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Brryli, afer Shkolles Niket Dardani, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 63.66 m2, kati i 6 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, shtruar me parket dhe me kondicioner ne cdo ambient. Organizohet ne soxhorno, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Disponon certifikate pronesie.

Shitet 60.000 Euro

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia