Mundesi e arte per investim! Zyra open space + Apartament Duplex

 • 480.000€
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania

Mundesi e arte per investim! Zyra open space + Apartament Duplex

Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 480.000€

Details

 • Property ID: 33613
 • Price: 480.000€
 • Property Size: 245 m²
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: ambjent biznesi, Apartament, zyre
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355682097695

Description

Zona/Rruga : Sheshi Willson

Mundesi fantastike per investim!

Ambjent Zyre + Hyrje personale banimi

Vendodhja ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Bllok-ut.
Fasade xhami me mundesi reklamimi.
Siperfaqe totale: 245m2

Kati pare teknik :
Ka nje Duplex me siperfaqe 50m2 shume komod per qira ose banim – i gatshem per AIRBNB – qira ditore

Kati dyte teknik :
Ka nje ambjent zyrash OPEN SPACE me siperfaqe 165m2 me hapesira te medha dhe plot drite.

Zyra eshte e mobiluar dhe arreduar me moblje shume cilesore
Tavolina kompjuteri, etaxher, kondicionere dhe shume orendi te tjera zyre.
Me ambjent me vete per kafe / ushqimi per personelin.

Cmimi: 480.000 euro
Me certifikate Pronesie

Cel. : 00355682097695

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
REM
 • REM

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
REM
 • REM