Me Qira ,Apartament 2+1per banim ose Zyre Te Bulevardi

  • 330€
, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Me Qira ,Apartament 2+1per banim ose Zyre Te Bulevardi

, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 330€

Details

  • Price: 330€
  • Size: 70 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0602033500

Description

Ne Qender te Tiranes te CIRKU jepet me qira Apartamenti, i cili ndodhet ne katin e 3- te banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 70 m2, Organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, 1 dhoma gjumi,1 tualet,.Apartament mund te perdoret edhe per Zyre. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese me te qete. Kontaktoni ne numrin 0692033500.

  • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate