ME QERA DYQAN TE SHKOLLA EMIN DURAKU

 • 750€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355674073339

Description

Jepet me qira ambient biznesi me nje siperfaqe te brendshme prej 40m2 + siperfaqje te jashtme per shfrytezim, prane Shkolles Emin Duraku, ne rruge kryesore.

Prona eshte e pozicionuar ne katin perdhe.

Ambienti i brendshem eshte Open Space cka i jep mundesine klienteve te investojne dhe ta shfrytezojne sipas kerkeses. Disponon gjithashtu depo dhe hapesira magazinimi pervec siperfaqes se brendshme.

Njesia eshte e pajisur me fasada xhami ne pjesen me te madhe te siperfaqes se saj, e cila eshte nje mundesi shume e mire reklamimi dhe ekspozite e aktivitetit te biznesit, gje e cila favorizohet dhe nga pozicioni i saj buze rruges kryesore.

Mundesi investimi per dyqane veshjesh, farmaci, zyre, berber, parukiere etj.

Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme, e zhvilluar se fundmi dhe teper e favorshme per zhvillim biznesi apo aktivitete te tjera qe i mungojne zones perreth.

Parkim i Siguruar!

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

 • Address Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhoni Braci
 • Xhoni Braci