Magazine Per Qira, QTU

  • 500€
, Qendra Tregtare QTU

Details

  • Price: 500€
  • Size: 200 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Magazina eshte e pozicionuar pran qendres Tregtare QTU.

Ka nje siperfaqe totale 200 m2 dhe 4 m lartesi.

Lokacioni i prones nndodhet ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrësit.

Nje mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Qendra Tregtare QTU
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj