Magazine me qera

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera

Magazine me qera

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Details

  • Size: 20048 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Magazinë me qera-Durrës
Ofrojmë magazinë me qera tek Rruga “Vath Turja”. Magazina posedon një sipërfaqe parcele prej 20048m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 10747m2. Magazina është e organizuar në 2 kate. Është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i qerasë 2.2 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting