Lokal me Qira ,”Fakulteti i Shkencave Sociale” – Tiranë.

 • 850€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Lokal me Qira ,”Fakulteti i Shkencave Sociale” – Tiranë.

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 100 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Description

Ambjenti ndodhet në katin 0  të një pallati të  ri buzë rruge me sipërfaqe 100 m2 me verandën 20 m2. Ka fasad xhami në pjesën më të madhe të tij dhe është totalisht i investuar , aktualisht në gjëndje pune si Pizzeri-Creperi. Ka 2 tualete , 1 për klienta dhe 1 për stafin, sistem qëndror kondicionimi dhe aspirimi , banak të madh , furrë pjekje , brumatrice dhe cdo pajisje të nevojshme për të punuar si Picceri.

Për informacion më të detajuar na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome