Lokal Me Qera Afer Brrylit

 • 900€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Lokal Me Qera Afer Brrylit

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 70 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Prane zones se Brrylit , ne rruge kryesore jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 70 m2,kati 1. Ambienti eshte i pershtatshem per lokal, bar,zyra , klinika dentare , klinika mjeksore , qender estetike , zyra ligjore ,agjensi udhetimesh , klinika dentare dhe cdo aktiviteti tjeter biznesi , pasi ofron ambjent te bollshem dhe ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes ku ofrohen te gjitha facilitetet. Ndodhet ne rruge kryesore dhe mjaft te populluar nga njerezit.

Jepet me qera 900 euro

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal