Lokal Duplex me qera tek stadiumi Qemal Stafa

  • 1.800€
, Stadiumi Qemal Stafa
qera

Lokal Duplex me qera tek stadiumi Qemal Stafa

, Stadiumi Qemal Stafa
  • 1.800€

Details

  • Price: 1.800€
  • Size: 260 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0696484888

Features

Description

Tek Stadiumi Qemal Stafa jepet me qera lokal Duplex ne gjendje pune.

Lokali nuk shet biznesin dhe ka nje investim shum cilesor. Organizohet ne 2 kate+ verande.

Vendodhja qe ka ne rruge kryesore te lejon nje biznes te sigurt. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin e telefonit 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate