Lokal

  • 600.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Lokal

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 600.000€

Details

  • Price: 600.000€
  • Size: 325 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje lokal në zonën e Lungomares. Lokali ka sipërfaqe 115m2, ka depo me sipërfaqe 60m2 dhe ka sipërfaqe 325m2 në katin nëntokë për parkim makinash. Zona në të cilën ndodhet lokali është një ndër zonat më të frekuentuara dhe të kërkuara për të bërë investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 600000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting