Lokal

  • 850€
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Lokal

, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 850€

Details

  • Price: 850€
  • Size: 100 m²
  • Type: Lokal bar-resorant
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Features

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë me qera lokal tek UET. Lokali posedon një sipërfaqe prej 100m2. Është aktualisht në gjendje pune, është i kompletuar si piceri dhe i arreduar në mënyre moderne. Lokali është një mundësi e mirë investimi dhe zona në të cilën ndodhet i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi i qerasë 850 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting