Liqeni i Thate jepet apartament 2+1 me qira

 • 400€
, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Liqeni i Thate jepet apartament 2+1 me qira

, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693741078

Description

Liqeni i Thate, rruga Peti, jepet me qira apartament i pershtatur ne 2+1, me siperfaqe 69.8 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande. Jepet me qira i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner.

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anita
 • Anita